środa, 31 grudnia 2014

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

Pin It Kochani,

dziś, w ostatnim dniu starego, 2014 roku chciałabym Wam bardzo podziękować za to, że jesteście i że coraz więcej nas jest - Artystycznie Niespokojnych. Dziękuję wszystkim, którzy inspirowali mnie do pracy, którzy obdarowywali mnie ręcznie robionymi prezentami i tym, który brali udział w moim pierwszym blogowym Candy. 

Poprzedni rok był dla mnie rokiem wyjątkowym, wiele się zadziało, nie tylko w moim życiu osobistym, ale przede wszystkim twórczym - począwszy od rozpoczęcia szycia na maszynie, przez udział w pierwszym w moim wydaniu jarmarku rękodzieła i powstanie logo bloga aż do samego końca roku, którego zwieńczeniem był bukiet piwonii dla Mamy. 

Ponieważ jako czytelnicy bloga oraz strony na Facebook'u, byliście współuczestnikami tych wszystkich wydarzeń, przedstawiam Wam krótki film złożony z moich tegorocznych uszytków i innych wyczynów. I bardzo się cieszę, że na blogu pierwszy raz coś zagra ;)Życzę Wam wszystkim (i sobie) jeszcze większego Artystycznego Niepokoju w Nowym 2015 Roku, spełnienia marzeń i samorealizacji!

Pozdrawiam

               Monika 

Brak komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...